Vyhledávání

Laundry DRY Token

Kryptoměna podložená reálnou službou
Společnost BestSeries s.r.o. se rozhodla vytvořit svůj unikátní Laundry token (zkrácené označení "DRY"), který jako jediná kryptoměna bude mít využití jako platidlo za naše služby. Již nyní jsou fixně daná pravidla která zajistí, aby se token v čase stal deflačním a rostla jeho hodnota.
BestSeries investice do prádlomatů
Laundry "DRY" token není jen další kryptoměna s vizí, ale již nyní roste jeho hodnota, a to i přes to, že plánovaný vstup na burzu je v 1Q roku 2024. 25% tokenů se rozděluje mezi komunitu podporovatelů a to zcela ZDARMA.
Laundry DRY token, kryptoměna

Laundry DRY v kostce

ZÁKAZNÍK
Kapka a v ní ruka znamená to nejdůležitější, co máme a to je náš zákazník, který znázorňuje srdce našeho společného projektu a je potřeba ho chránit a starat se o něj.

PODPOROVATEL
Oblouček nad kapkou znázorňuje našeho podporovatele, který chrání kapku, čili srdce našeho projektu. Podporovatel je nedílnou součástí této vize.

SERVISNÍ SPOLEČNOST
Oblouček pod kapkou znázorňuje společnost BestSeries s.r.o., která vše zastřešuje a stará se o to, aby byla kapka maximálně spokojená. V neposlední řadě také dává možnost každému jednomu podporovateli, aby společně s celým ekosystémem intenzivně rostl a získal z něho maximum.
Laundry DRY cryptocurrency

Rozděleno do sedmi pilířů...

 • 25% Komunita podporovatelů = ZDARMA
 • 10% Implementace = platby za služby   
 • 40% Burza = na volný prodej 
 • 10% Výstavba = na podporu výstavby 
 • 5% Marketing = na obchod a reklamu 
 • 5% Rezerva = na nečekané výdaje 
 • 5% Společnost = na chod a servis
Laundry DRY počet coinů

15 000 000 000 "DRY" tokenů tj. celkové množství, které jsou v oběhu.
Jednorázový "BOOST"

Společnost BestSeries s.r.o. se zavazuje, že při vstupu na burzu nakoupí tokeny z volného prodeje v poměru 1 praní x 5 Kč (0,22 USD) za každé praní, čili veškerá praní od roku 2019 až po "listing" na burze. Tyto mince zůstávají ve vlastnictví společnosti a udávají tokenu prvotní kapitalizaci. Tato kapitalizace může být odprodána pouze poměrem 1% nakoupených "DRY" každý kalendářní měsíc. Společnost dá k dispozici adresu použitého blockchainu, kde budou tyto transakce vedeny.
Opakovaný "BOOST"

Společnost BestSeries s.r.o. se zavazuje, že při vstupu na burzu provede každý 7. den v měsíci burzovní nákup "DRY" v poměru 1 praní x 5 Kč (0,22 USD) za každé praní. Tyto mince nezůstávají ve vlastnictví firmy a budou staženy z oběhu tzv. procesně "spáleny" dle pravidel použitého blockchainu. Tím se bude postupně množství mincí v oběhu snižovat a tokeny se tak stávají vzácnější - nastává tzv. deflace.
 • Zalistování Laundry "DRY" tokenu na burzu proběhne v 1Q v roce 2024.
 • Jedná se o bonus, který je navíc, úroky z podpořené částky získáváte každý měsíc.
 • "DRY" tokeny, které získáte jsou ve Vaší unikátní peněžence a máte nad nimi tedy absolutní kontrolu.
 • Díky pravidelným "BOOSTům" a procesu tzv. "pálení" který má na starost naše firma, se "DRY" token stává deflačním a roste jeho hodnota.
 • Sami se rozhodnete, zda a kdy případně "DRY" tokeny prodáte na burze, či je využijete jako platidlo za naše služby.
Jak získat Laundry DRY Tokeny

Rozdělujeme 3 750 000 000 (25%) "DRY"

Tyto "DRY" tokeny jsou k dispozici do plného rozdání, nebo do časového rámce, který je stanoven do 31.12.2023. Počet přidělených "DRY" z každé podpořené částky se SNIŽUJE KAŽDOU HODINU!

"DRY" tokeny ZDARMA mají nárok získat všichni podporovatelé, kteří podpoří daný projekt.